Alexis Ren: młoda wilczyca

2019-03-05
Alexis Ren: młoda wilczyca

Obok dziewczyny o takiej urodzie po prostu nie sposób przejść obojętnie.

Alexis Ren to młodziutka gwiazda internetu - po raz pierwszy świat usłyszał o niej, gdy w marcu 2015 roku na YouTube został zamieszczony film zatytułowany Jay Alvarrez in California, w którym pierwsze skrzypce gra właśnie drobna blondynka.

Pomimo młodego wieku (Alexis ma 22 lata) udało jej się zrobić karierę w mediach społecznościowych – na Instagramie jej profil jest obserwowany przez niemal 13,1 miliona użytkowników! Urocza modelka ma także na swoim koncie udział w kampanii dla hiszpańskiej marki Pull&Bear, zainteresował się nią także magazyn Sports Illustrated.

Seksowna Kalifornijka ma doskonałą figurę i 174 centymetry wzrostu - nic więc dziwnego, że biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania większość czasu spędza w bikini! Sądząc po udostępnianych przez nią zdjęciach, dziewczyna wiedzie iście bajkowe życie – czas upływa jej na wizytach w luksusowych hotelach, jeździe drogimi samochodami i eksponowaniu swojego ciała.

Na zdjęciach i filmach dziewczynie często towarzyszy wspomniany Jay Alvarrez - trudno jednak stwierdzić, czy oboje rzeczywiście są parą, czy też cała ich działalność w mediach społecznościowych jest zorganizowana jedynie w celu zdobycia przez nich popularności. Nie ma to jednak większego znaczenia – niezależnie od celu, uroda i wdzięk Alexin są bezdyskusyjne.

Jak przystało na dziewczynę z Kalifornii, Alexis nie stroni od aktywnego spędzania wolnego czasu – surfuje na desce, ćwiczy na siłowni, jeździ na deskorolce oraz na snowboardzie. Z pewnością będziemy uważnie obserwować rozwój jej kariery!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska