Dziewczyny z Instagrama: Alexis Ren

Dziewczyny z Instagrama: Alexis Ren

Obok dziewczyny o takiej urodzie po prostu nie sposób przejść obojętnie.

Alexis Ren to młodziutka gwiazda internetu - po raz pierwszy świat usłyszał o niej, gdy w marcu 2015 roku na YouTube został zamieszczony film zatytułowany Jay Alvarrez in California, w którym pierwsze skrzypce gra właśnie drobna blondynka.

 

 

Pomimo młodego wieku (Alexis nie ukończyła jeszcze 19 lat) udało jej się zrobić karierę w mediach społecznościowych – na Instagramie jej profil jest obserwowany przez niemal 6 milionów użytkowników! Urocza modelka ma także na swoim koncie udział w kampanii dla hiszpańskiej marki Pull&Bear, zainteresował się nią także magazyn Sports Illustrated.

 

 

Seksowna Kalifornijka ma doskonałą figurę i 174 centymetry wzrostu - nic więc dziwnego, że biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania większość czasu spędza w bikini! Sądząc po udostępnianych przez nią zdjęciach, dziewczyna wiedzie iście bajkowe życie – czas upływa jej na wizytach w luksusowych hotelach, jeździe drogimi samochodami i eksponowaniu swojego ciała.

 

Na zdjęciach i filmach dziewczynie często towarzyszy wspomniany Jay Alvarrez - trudno jednak stwierdzić, czy oboje rzeczywiście są parą, czy też cała ich działalność w mediach społecznościowych jest zorganizowana jedynie w celu zdobycia przez nich popularności. Nie ma to jednak większego znaczenia – niezależnie od celu, uroda i wdzięk Alexin są bezdyskusyjne.

 

Jak przystało na dziewczynę z Kalifornii, Alexis nie stroni od aktywnego spędzania wolnego czasu – surfuje na desce, ćwiczy na siłowni, jeździ na deskorolce oraz na snowboardzie. Z pewnością będziemy uważnie obserwować rozwój jej kariery!

 

Zachęcamy również do rzucenia okiem na inne „wyłowione” przez nas dziewczyny na Instagramie, do których należą między innymi Ola Kowal, Kyra Santoro oraz Sahara Ray.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska