Dziewczyny z Instagrama: Lauren Loretta

Dziewczyny z Instagrama: Lauren Loretta

Czarne oczy, ciemne włosy i piersi wprost stworzone do dekoltów albo skąpej góry od bikini. Poznajcie Lauren Lorettę, jedną z naszych Dziewczyn z Instagrama.

Lauren tak naprawdę nie nazywa się Loretta, ale pod tym pseudonimem dużo łatwiej znaleźć ją w internecie – także na Instagramie, na którym obserwuje ją już 113 tysięcy osób. Jej prawdziwe nazwisko to Lauren Rhodes. Używajcie go zwłaszcza w przypadku, jeśli nie przeszukujecie Instagrama, ale agencje modelek. Chociaż pewnie szukając tam Lauren Loretty też udałoby się wam znaleźć właściwą osobę. W końcu 113 tysięcy followerów to już sława. Nie mniej popularny jest zresztą Twitter modelki.

 

 

Jest lato, w związku z tym nasz wybór musi często padać na dziewczyny, które lubią plażować. Nie inaczej jest w tym przypadku – Lauren uwielbia gorący piasek i kąpiele. A także imprezy na plaży. Jak sama przyznaje – najchętniej na Hawajach. Co więcej, modelka przyznaje, że chciałaby, żeby to na plaży odbyło się jej wymarzone wesele. W menu dania z grilla i alkohol bez limitu! Ciekawostka: wymarzony wieczór panieński to dla niej Ibiza, a miesiąc miodowy – Malediwy. Musi naprawdę lubić chodzić w bikini, prawda? Z korzyścią dla świata.

 

Lauren od sierpnia 2015 roku pracuje dla znanej agencji BMA Models. W swoim portfolio ma niemało prestiżowych pozycji, a jesteśmy pewni, że delikatnie mówiąc modelka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej kariera nabrała już rozpędu, ale Lauren może liczyć tylko na więcej. Ujmując sprawę jak najdelikatniej: same warunki fizyczne powinny sprawić, że dziewczyna raczej się nie przeliczy.

 

Loretta jest w idealnym wieku dla naszej playmate – ma 24 lata (urodziła się w 1992 roku). Nie mniej pasują nam jej wymiary: 81-61-84, które przy drobnej budowie modelki robią niemałe wrażenie. Zresztą sami oceńcie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska