Z Naomi Kyle w sklepie muzycznym [VIDEO]

2017-09-04
Z Naomi Kyle w sklepie muzycznym [VIDEO]

Naomi Kyle to w Stanach Zjednoczonych dziewczyna-marzenie nerdów i graczy komputerowych. Nasi koledzy z amerykańskiego PLAYBOYA nie mogli jej zignorować!

 

I nie zignorowali. Spójrzcie tylko na video, w którym obsadzili Naomi w roli głównej! To jak marzenie wszystkich tych kolesi, którzy najbardziej lubią grać na konsoli i słuchać dobrej muzyki. Marzenie nerdów i zajawkowiczów: klimatyczny sklep muzyczny pełen winyli i taka dziewczyna!

 

Kim jest Naomi? Gospodynią programu o grach, youtuberką, ale i aktorką. To dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku w kanadyjskiej prowincji Quebec, głównie grając w gry, słuchając muzyki niezależnej i oglądając filmy klasy B. W końcu postanowiła przekuć to na swoją korzyść i zacząć na tym zarabiać. Trochę wykorzystując swoją wiedzę i zainteresowania a trochę... rozbudzając marzenia chłopaków, którzy je dzielą.

 

Tym bardziej, że do rozbudzania marzeń rzeczywiście ma jak najlepsze warunki! Po drodze Naomi zanotowała jeszcze epizod pracy jako modelka i to w jednej z największych kanadyjskich agencji modelek NEXT Canada. To dlatego mieszkańcy tego kraju, którzy nie mają konsoli, mogą kojarzyć ją choćby z reklam Adidasa, Guess czy Virgin Mobile.

 

Później Naomi postawiła na bardzo konkretną publiczność. I opłaciło się – ta publiczność szaleje na jej punkcie. 164 tys. obserwujących na Instagramie i prawie 50 tys. subskrybentów na YouTube'ie nie mówi jeszcze wszystkiego. Wszystkiego dowiecie się dopiero, kiedy zobaczycie jak ta publiczność na nią reaguje.

 

A że naprawdę jest na co reagować – przekonacie się oglądając nasz film!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska