Dziewczyny na festiwalu Burning Man

2017-09-06
Dziewczyny na festiwalu Burning Man

Od 27 sierpnia do 4 września trwał tegoroczny festiwal Burning Man – najdzikszy i najciekawszy i najbardziej niecodzienny festiwal świata. Oprócz bystrzaków z Doliny Krzemowej i różnej maści freaków zjeżdżają tam także piękne dziewczyny. Patrzcie jakie piękne!

Odbywający się każdego roku na pustyni Black Rock w stanie Nevada festiwal to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Trudno w trzech słowach powiedzieć o co dokładnie chodzi – nie jest to festiwal muzyczny, mimo że czasami rozbrzmiewa tam muzyka. Polega po prostu na tym, że grupa żądnych przygód ludzi spotyka się na pustyni i... po prostu tam jest, budując na tych kilka dni prowizoryczne miasteczko i biorąc udział w wyglądających na pogańskie obrzędach. Najważniejszym jest spalenie wielkiej drewnianej kukły ostatniego wieczora (właśnie od tego wzięła się nazwa festiwalu). Jak twierdzą uczestnicy, w spotkaniu na pustyni Black Rock chodzi przede wszystkim o „uwolnienie umysłu”.

 

 

W związku z tym festiwal Burning Man uwielbiają przede wszystkim współcześni hipisi i szukające inspiracji kreatywne głowy z Doliny Krzemowej. A także dziewczyny! I to nie byle jakie dziewczyny, często nagie (w końcu na festiwalu panuje hipisowska atmosfera), a przynajmniej ubrane w stroje adekwatne do pustynnego klimatu. Przekonajcie się jakie, oglądając naszą galerię!

 

I jeszcze jedno: niektóre z tych dziewczyn możecie znać z galerii publikowanych wcześniej w naszym serwisie. Poznajecie?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska