Dziewczyny z Instagrama: BryeAnne Russillo

2016-07-27
Dziewczyny z Instagrama: BryeAnne Russillo

Proszę jak się chce wszystko można. W MMA walczyć – można, z macierzyństwem samodzielnie jakoś sobie radzić, też można. Ale przy tym wszystkim jeśli jeszcze tak się wygląda… Co tu dużo gadać nasza bohaterka, tu ukłon dla wszystkich matek, BryeAnne Russillo to dziewczyna na medal. Patrząc na jej niezaprzeczalne atrybuty, zapewne nie jeden chciałby ten “medal” na jej piersi umieścić osobiście.

O BryeAnn było głośno niespełna rok temu, wtedy cały świat obiegła wieść o niespotykanej do tej pory dyskryminacji. Kolor skóry, płeć, orientacja seksualna czy nawet wyznanie, to wszystko można jakoś zrozumieć, ale żeby nie pozwolić realizować swojej pasji z uwagi na piękny, obfity biust! To już jest poniżej wszelkiej krytyki.

 

Nie wiemy jakie były dokładnie intencje organizatorów gali, na której nasza zawodniczka miała wystąpić. Czy obawiali się o niedozwolone przyduszanie rywalki, jeśli ta znalazłaby się pomiędzy wspaniałymi krągłościami BryeAnn? Słowem, męska część populacji, zapewne z przyjemnością straciła by dech w takich warunkach.

 

Ogromne piersi, miseczka F, niestety nie pomagają jej przy doborze kategorii wagowej. “Płaskie“ rywalki są sporo wyższe, i dysponują lepszym zasięgiem ramion. Dla nas to słodki ciężar, ale ostatecznie nasza “wojowniczka” też nie może narzekać. Jak już wiemy, zasięg jej sławy, który przecież zawdzięcza choć odrobinę swoim skarbom, zdecydowanie powetował straty.

 

Cała redakcja życzy, początkującej na profesjonalnym ringu, zawodniczce samych sukcesów. Tymi które biorą pod uwagę popularność, już bije obecnie znacznie bardziej utytułowane rywalki. Jednak osobiście wolelibyśmy aby profesjonalnie zajęła się raczej modelingiem. Mniej to kontuzjogenne, a jak chce się “poprzytulać” do innej pani w oktagonie, to w zasadzie też nic nie stoi na przeszkodzie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska