Cheyenne Lutek – kobieta renesansu

2017-09-11
Cheyenne Lutek – kobieta renesansu

Cheyenne Lutek ma 23 lata, piękne, bujne ciało i sto pomysłów na minutę. To drugie widać na zdjęciach. To trzecie łatwo wywnioskować na podstawie wielu różnych aktywności, które podejmuje ta dziewczyna. Cheyenne zdecydowanie nie może usiedzieć w jednym miejscu!

 

 

Urodziła się w New Jersey i od zawsze czuła, że ciągnie ją do wielkiego świata i czerpania z niego pełnymi garściami. A więc w wieku 18 lat wyjechała do samego centrum wielkiego świata – do Nowego Jorku. I rozpoczęła karierę modelki, której efekt widzicie w powyższej galerii.

 

W biznesie jest od 5 lat, zdążyła sporo osiągnąć, a także zjeździć w fotografami cały świat. I wielu dziewczynom w zupełności by to wystarczyło, ale nie Cheyenne. Bo ona musi wciąż próbować nowych rzeczy.

 

Dziewczyna założyła fundację, której jest prezeską, a ostatnio zadebiutowała jako aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa. Wszystko za sprawą filmu, który nakręciła i zagrała w nim główną rolę. Nazywa się A Thin Line Between Love and Time (czyli Cienka linia pomiędzy miłością i czasem) i miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Malta.

 

A na tym nie koniec – dziewczynie nie wystarczy film. Cheyenne pracuje właśnie nad powieścią, która jest utrzymaną w konwencji science fiction alternatywną historią starożytnego Rzymu.

 

Wystarczy? Nie jej. Dziewczyna do tego wszystkiego znajduje czas na fitness oraz na aktywną walkę o prawa zwierząt. A wy co, znowu spędziliście weekend oglądając Grę o Tron?

 

Podoba wam się Cheyenne Lutek? Naszym zdaniem jest więc szansa, że polubicie takie dziewczyny jak Ana Braga i Annalu. Zresztą przekonajcie się sami!

 

fot. Muse Publishing

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska