Dziewczyny z Instagrama: Anastasia Arteyeva

Dziewczyny z Instagrama: Anastasia Arteyeva

Była Polska, były Stany Zjednoczone, a dziś wybierzemy się na wschód. Anastasia Arteyeva to piękna dziewczyna pochodząca z Ukrainy, która z powodzeniem robi ogólnoświatową karierę. Wcale nas to nie dziwi – spójrzcie tylko na jej zdjęcia.

Anastasia ma 28 lat. Karierę modelki zaczęła już siedem lat temu, dziś może się więc pochwalić bardzo bogatym doświadczeniem. Zanim wyruszyła na podbój Stanów Zjednoczonych i Europy, stała się jedną z topowych fotomodelek na Ukrainie. Właśnie – „fotomodelek”. Anastasia nie lubi określenia „modelka” i najwyraźniej uważa, że nie oddaje ono charakteru jej pracy. Sama siebie woli nazywać „fotoaktorką”, by podkreślić, że pozowanie do zdjęć jest w jej wykonaniu takim samym wcielaniem się w rolę jak granie w filmie czy teatrze. Na stronie jednej z agencji Anastasia napisała sama o sobie: „Nie jestem tylko po to, żeby ładnie wyglądać. Współpracuję i wyrażam emocje. Nie jestem tylko modelką. Jestem artystką, muzą i fotoaktorką.” Sami oceńcie czy waszym zdaniem coś w tym jest!

 

 

Anastasia lubi pozować do oryginalnych zdjęć, bardzo odpowiada jej na przykład stylistyka vintage. Może pochwalić się zapleczem wiedzy o historii sztuki i lubi z tego korzystać, zatem w pierwszej kolejności – jak twierdzi – wybierze fotografa z wizją, który zainteresuje ją efektem, jaki chce uzyskać.

 

Ukrainka obdarzona jest urodą jakby uosabiającą to, co najbardziej lubimy w dziewczynach ze wschodu. Jej sylwetka jest zbliżona do klasycznego ideału 90 cm w biuście, 60 cm w talii i 90 cm w biodrach. I rzeczywiście – modelka w żadnym punkcie swojego ciała nie jest zbyt drobna. Ma brązowe włosy długie do ramion, zielone oczy i wyjątkowo ładne, pełne usta.

 

Na Instagramie – choć ma grono wiernych fanów – Anastasia rekordów nie bije. Tym bardziej zachęcamy do obserwowania jej konta wszystkich fanów słowiańskiej urody.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska