Aresztowana za nagość. Ale walczy dalej!

2017-09-15
Aresztowana za nagość. Ale walczy dalej!

Marisa Papen to modelka, która kocha swoje ciało, lubi pozować, jeździ po całym świecie, by to robić. Ma z tego powodu same kłopoty.

 

Marisa pochodzi z Berlgii i jest gwiazdą Instagrama. Jak sama o sobie mówi, w jej słowniku nie istnieje słowo "bać się".

 

Wymyśliła się sama w taki sposób, że została modelką-globtroterką. Jeździ po świecie, pozuje całkowicie nago znanym fotografom. Potem dzieli się zdjęciami na Instagramie.

 

Właśnie z Instagramem musi toczyć wojny. Bez przerwy jej konto jest blokowane, Marisa musi, choć nie chce, zasłaniać "strategiczne" fragmenty zdjęć.

 

Ostatnio przydarzyła się jej mniej przyjemna przygoda. Wraz z fotografem pojechała bowiem do Egiptu. Robili sesję zdjęciową dla firmy produkującej okulary (Enki). Postanowili, że Marisa będzie pozowała nago na tle piramid...

 

W Egipcie, państwie muzułmańskim, z takimi zabawami nie ma żartów. Marisa i fotograf trafili do więzienia. Cudem udało im się przekonać sędziego, że była ubrana (fotograf ukrył kartę z kluczowymi zdjęciami, które możecie zobaczyć w galerii). Zostali wypuszczeni.

 

Marisa Papen obiecuje, że będzie pozować dalej. Zawsze nago. Trzymamy kciuki i czekamy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska