Eva Shaw – seksowna DJ-ka na wizji

2017-09-25
Eva Shaw – seksowna DJ-ka na wizji

Kobieta, na którą miło popatrzeć, ale też i miło jej posłuchać. Ideał? Być może dla wielu z nas tak, więc poznajcie Evę Shaw!

 

Wielu utytułowanym modelkom po jakimś czasie przestają wystarczać sukcesy na wybiegu i te związane z udziałem w sesjach zdjęciowych. Chcą więcej. I zaczynają zajmować się innymi rzeczami – projektują bieliznę, grają w filmach. Lista jest długa. Eva to jednak nie ten przypadek, nie dajcie się zwieść pozorom.

 

Dlaczego? Bo, owszem, Eva jest modelką i to piękną, ale jednak przede wszystkim jest DJ-ką. To jej główne zajęcie i pasja. A muzykę kocha od zawsze – zaczęła pisać swoje utwory w wieku 13 lat, zaś modelką została nieco później. Nie dziwi nas to – w końcu dlaczego by nie skorzystać z takiej urody?

 

Ona skorzystała i dziś wszyscy możemy zarówno posłuchać jej utworów, jak i pooglądać jej zdjęcia na Instagramie, na którym obecnie obserwuje ją aż 106 tys. ludzi. Rzeczywiście sporo jak na modelkę, która jest przede wszystkim DJ-ką!

 

Piękna Eva nie umknęła uwadze naszym kolegom z amerykańskiej edycji PLAYBOYA, którzy w zeszłym roku zorganizowali jej sesję. I właśnie przy okazji tej sesji powstało video, które prezentujemy powyżej!

 

Zresztą dobrze wiecie, że amerykański PLAYBOY lubi kręcić apetyczne i zdolne dziewczęta – przypomnijcie sobie filmy z prezenterką Naomi Kyle i z niesamowicie seksowną trenerką Tawny Jordan!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska