Josi Paula – prawdziwa gwiazda Instagrama

2017-09-25
Josi Paula – prawdziwa gwiazda Instagrama

Nie wierzycie? No to spójrzcie! Zresztą nic w tym dziwnego, że Josi Paula świetnie wygląda w niekompletnej garderobie – w końcu dziewczyna miała swój epizod także w PLAYBOYU!

 

W 2013 roku Josi otrzymała tytuł październikowej Miss Social amerykańskiego PLAYBOYA. Chodziło oczywiście o wybór miss social mediów. Rok później sprawy zaszły jeszcze dalej – Josi została uznana Miss Social 2014 roku. A chyba nie byłoby was tu, gdybyście nie uważali, że królik ma dobry gust...

 

Josi Paula jest Brazylijką, która uwielbia smacznie zjeść, następnie poćwiczyć na siłowni oraz oczywiście podróżować. Cóż, wygląda na to, że z wyborem kariery trafiła w dziesiątkę! A jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych – rzeczywiście jest niezła. Jej konto na Instagramie obserwuje w tej chwili 825 tys. osób!

 

No, może jeszcze jedna ważna informacja. Wiecie na jakich mężczyzn leci Josi? – Na inteligentnych i dojrzałych – przyznaje sama modelka. To jak, panowie, jesteście właśnie tacy?

 

A kiedy już się napatrzycie, to spójrzcie jeszcze na filmy z dziewczynami związanymi z PLAYBOYEM. Z polskim – Sandrę Kubicką. I z amerykańskim – Evę Shaw.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska