Dziewczyny z Instagrama: Abby Champion

Dziewczyny z Instagrama: Abby Champion

Dziewiętnastoletnią modelkę znaną powszechnie jako dziewczyna Schwarzeneggera obserwuje na Instagramie 250 tysięcy osób. Jesteś ciekaw dlaczego? Wystarczy kliknąć.

Nazwisko zobowiązuje! Czy nazywając się Champion nie jest się stworzonym do zostania mistrzem? W przypadku Abby – mistrzynią. Wprawdzie jest ona modelką, nie sportsmenką, ale przecież na tym polu można odnosić nie mniejsze sukcesy. Może nawet większe, choć zwykle nie nagradzane medalami i pucharami.

 

Abby Champion już teraz osiągnęła całkiem sporo, jeśli wziąć pod uwagę jej młody wiek. Współpracuje ze znaną agencją modelek Next Models Worldwide, jej profil na Instagramie obserwuje ćwierć miliona osób. Poza tym wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Choć uczciwie rzecz biorąc: często bierze się ono stąd, że jej chłopakiem jest Schwarzenegger. Jeśli na nazwisko Schwarzenegger wybałuszyliście oczy – uspokajam. Nie chodzi o byłego Terminatora i gubernatora Kalifornii, ale o jego syna Patricka. Podstarzałemu politykowi chyba jednak nie przystoi jawnie spotykać się z dziewiętnastolatką, niestety.

 

 

 

Zdjęcia Abby dobrze sprawdziłyby się w obecnej odsłonie amerykańskiego PLAYBOYA. Dlaczego? Dziewiętnastoletnia modelka, przynajmniej jak na razie, zbyt wiele ciała nie pokazuje. Na swoje Instagramowe konto wrzuca zdjęcia w ubraniach, ewentualnie w bikini. Młoda modelka nie nadrabia także nazbyt wyzywającymi pozami. A jednak przebija popularnością zastępy konkurentek. I co, można być sexy także bez nagości?

 

Zarys piersi Abby najlepiej uchwycił jeden z paparazzich, który dostrzegł ją na ulicy ubraną w samą bluzkę, bez stanika pod spodem. Ale to się nie liczy. Nie zniżajmy się do tego typu zagrywek. Wierzymy zresztą, że za jakiś czas Abby pokaże nieco więcej niż dotąd. Na przykład kiedy już przestanie być nastolatką.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska