Seksowna gwiazda "Blade Runnera" Ana de Armas

2017-10-05
Seksowna gwiazda "Blade Runnera" Ana de Armas

To najgłośniejsza premiera filmowa ostatnich lat. W nowym "Blade Runnerze 2049" Ryanowi Goslingowi partneruje zjawiskowa Kubanka Ana de Armas. Poznajcie ją.

 

Ana urodziła się 28 lat temu na Kubie. Swoją filmową karierę rozpoczęła już w wieku 14 lat i od tamtej pory systematycznie pracowała na swój sukces. Uroda pomagała jej jak tylko mogła, a – umówmy się – mogła wiele.

 

Przełomem w jej karierze był serial Internat. To dzięki wyświetlanej także w Polsce produkcji Ana zwróciła na siebie oczy widzów. Ułatwił jej to sukces serialu, którego twórcy połączyli w jedno wpływy kryminału, thrillera i horroru.

 

W międzyczasie, a dokładniej mówiąc w 2009 roku Ana została uznana przez magazyn „Glamour” za najładniejszą twarz kina. Oczywiście można się spierać, zawsze można, bo przecież ślicznych aktorek na kuli ziemskiej nie brakuje, ale wydaje się, że słynna redakcja dokonała dobrego wyboru.

 

W 2014 roku Ana postanowiła, że pora na podbicie Hollywood. Przeprowadziła się więc do Los Angeles. Początkowo właściwie nawet nie mówiła po angielsku, ale teraz jej kariera w Stanach wystrzeliła. Najpierw zobaczyliśmy ją w takich produkcjach, jak Rekiny wojny i Kamienne pięści. Jednak wszystko w życiu pięknej aktorki zmienił występ u boku Harrisona Forda i Ryana Goslinga w sequelu słynnego Blade Runnera.

 

Zobaczcie tylko jej zdjęcia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska