Przedszkolankę zwolniono za wyzywające zdjęcia na Instagramie

2017-10-05
Przedszkolankę zwolniono za wyzywające zdjęcia na Instagramie

Wiktoria Demeszkina ma 26 lat i pracuje w przedszkolu... Zaraz zaraz, chodzi właśnie o to, że już nie pracuje. A to dlatego, że jej pracodawcom nie spodobały się zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie. Były zbyt wyzywające. Cóż, widać w Rosji nie chcą wychowywać małych playboyów...

A tak na poważnie – to skandal. Nie ma powodów przypuszczać, że Wiktoria nie potrafiła pracować z małymi dziećmi. Zwolniona została za urodę. Bo czy zdjęcia z pokazanym brzuchem czy zsuniętym ramiączkiem stanika można rzeczywiście uznać za gorszące?

 

A jednak zgorszyły one rodziców przedszkolaków, którzy nie życzyli sobie, by opiekę nad ich dziećmi sprawowała kobieta kusząca podobnymi bezeceństwami... Opinii rodziców niestety posłuchały władze przedszkola i biedną Wiktorię zwolniono. A właściwie najpierw poproszono ją o usunięcie feralnych zdjęć. Dopiero kiedy odmówiła – wyciągnięto wobec niej ostateczne konsekwencje.

 

O sprawie szybko dowiedział się internet. Jako PLAYBOY, jesteśmy podbudowani faktem, że zdecydowana większość ludzi zdecydowanie opowiada się po stronie Wiktorii. Sami zaś przyłączamy się do głosów potępienia... dla dyrekcji przedszkola.

 

A w galerii poniżej przekonacie się o jakie zdjęcia tak naprawdę chodziło.

 

 

fot. Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska