Dziewczyny z Instagrama: Maya Sophie Segerlund

Dziewczyny z Instagrama: Maya Sophie Segerlund

Po raz drugi w ciągu kilku dni na naszych łamach gości dziewczyna o północno brzmiącym nazwisku.

Nie tak dawno przedstawiliśmy Wam Annę Sophię Berglund, a teraz przyszedł na czas na dziewczynę o bardzo podobnie brzmiących personaliach - przed Wami Maya Sophie Segerlund.

 

W przeciwieństwie do Anny, Maya nie miała jeszcze okazji zostać naszą playmate, ale wszystko jeszcze przed nią. Panna Segerlund pochodzi z Danii i charakteryzuje się urodą typową dla mieszkanek tego regionu świata. Dziewczyna jest blondynką i ma piękne, zielone oczy, a na tym oczywiście jej zalety się nie kończą. Niezwykle zgrabna figura w naturalny sposób predestynuje Mayę Sophię Segerlund do wykonywania zawodu modelki, z czego młoda Dunka oczywiście korzysta. Jak dotąd udało jej się zgromadzić niemal 300 tysięcy followersów na Instagramie.

 

 

Chociaż na jej profilu na Instagramie znajduje się sporo zdjęć mało interesujących z naszego punktu widzenia (to prawda, dziewczyna ma piękne kolana, ale uwiecznianie ich po kilkanaście razy to chyba lekka przesada, oprócz tego snapchatowe filtry umożliwiające doklejenie sobie psiego pyszczka były obciachowe już w momencie ich wprowadzenia), to udało nam się znaleźć kilka niezwykle ciekawych fotek. Z oczywistych względów panna Segerlund lubi się fotografować w bikini, co rzecz jasna z całego serca popieramy. Należy jednak przyznać, że równie atrakcyjnie prezentuje się w bieliźnie oraz w strojach sportowych, a także tych bardziej eleganckich.

 

Dziewczyny z Instagrama to nowy cykl na stronie playboy.pl, w którym prezentujemy galerie wyselekcjonowanych przez nas zdjęć z profili instagramowych pięknych kobiet. Jeśli podobają Wam się takie materiały, zachęcamy do rzucenia okiem na przykład na Alexis Ren, Kyrę Santoro oraz Abby Champion.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska