Dziewczyny z Instagrama: Jocelyn Chew

Dziewczyny z Instagrama: Jocelyn Chew

Jocelyn Chew to dziewczyna, w której żyłach płynie miks krwi – jest częściowo Chinką, częściowo Islandką, a pochodzi z Kanady. Zobaczcie na zdjęciach jaką urodą zaowocowała taka oryginalna mieszanka!

Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła jako szesnastolatka w Singapurze, Hong Kongu oraz Grecji i od tamtej pory z sukcesami rozwija swoją karierę. Ta trochę już trwa, bo dziś wciąż młoda dziewczyna ma już na swoim koncie 24 przeżyte lata i wiele wartościowych kontraktów i dobrych zdjęć w portfolio. Aktualnie obecna jest głównie na chyba najbardziej opłacalnym dla modelek rynku amerykańskim.

 

 

Jocelyn jest dość drobna, jak przystało na dziewczynę posiadającą azjatycki typ urody. Filigranowa modelka może pochwalić się właściwie idealną dla modelki figurą i świetnie prezentuje się w bikini i w strojach z głębokim dekoltem, a także w niezobowiązujących, współczesnych, wielkomiejskich stylizacjach. Zresztą trudno powiedzieć w czym prezentuje się źle – takich zdjęć Jocelyn na swoim Instagramie nie zamieściła.

 

Jej instagramowy profil obserwuje ponad 250 000 osób. Do wzrostu popularności modelki z pewnością przyczynił się udział w reality TV The Face, w którym Jocelyn walczyła o laury wraz z „drużyną” innych młodych modelek, którym przewodziła doświadczona Naomi Campbell.

 

Jocelyn przyznaje, że u mężczyzn najbardziej kręci ją pewność siebie i bycie sobą. Jeśli chodzi o wymarzoną randkę – wszystko zależy od jej nastroju i stopnia zmęczenia. Lubi być zaskakiwana, ale twierdzi, że są wieczory, kiedy nie ma dla niej nic lepszego niż tradycyjny wypad do kina albo na kolację. Na pytanie, kiedy czuje się najbardziej sexy odpowiada: „kiedy jestem naga”. Tym bardziej szkoda, że wśród jej zdjęć trudno znaleźć takie, na których modelka nie jest niczym okryta. Wyobrażamy sobie jakie wrażenie Jocelyn robi bez bikini, skoro już w nim robi piorunujące!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska