„Private Nudes” – album z podglądanymi dziewczynami

2017-10-18
„Private Nudes” – album z podglądanymi dziewczynami

Kochamy piękne kobiety. Najlepiej piękne i naturalne kobiety. W końcu jednym z haseł nieodłącznie związanym z PLAYBOYEM jest „dziewczyna z sąsiedztwa”. Album Leonardo Glauso to właśnie dziewczyny z sąsiedztwa w swoim naturalnym otoczeniu.

Fotografie Leonardo Glauso przypominają to, co robi PLAYBOY. Facet lubi mniej więcej to samo, co nasi fotografowie. Czyli najpiękniejsze dziewczyny w naturalnych i naturalnie erotycznych anturażach. Glauso ma 28 lat, fotografuje od ośmiu i jest na tyle dobry, że jest zdjęcia mogliśmy już oglądać m.in. w „GQ” czy „Penthouse'ie”.

 

 

Teraz wydał własny album, którego okładkę możecie oglądać poniżej (ISBN: 978-3-95730-024-9). Opisuje go jako serię zdjęć, które nie oglądają się na moralne normy i propagują wolną, niczym nieskrępowaną seksualność. Książkę możecie kupić na za pośrednictwem wydawcy na stronie www.goliathbooks.com. Cena: 24,99 euro.

 

 

Glauso ma styl i oko do pięknych dziewcząt! A album zapowiada się naprawdę sexy (jeszcze nie mieliśmy okazji go oglądać). Na zachętę galeria z przykładowymi zdjęciami, które w nim znajdziecie. Wybór podobno reprezentatywny, ale skromny. Album składa się bowiem z aż 120 zdjęć. Jeśli wszystkie trzymają ten poziom – może warto mieć?

 

fot. Leonardo Glauso

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska