Gwiazda PLAYBOYA jedzie do Rio

Gwiazda PLAYBOYA jedzie do Rio

Wiadomo już, że wskutek głośnej afery dopingowej na Igrzyska do Rio nie pojedzie aż 115 rosyjskich sportowców. Na szczęście wśród zdyskwalifikowanych zawodników nie ma Jeleny Wiesniny, seksownej tenisistki, która dwa lata temu została gwiazdą jednej z okładek rosyjskiej edycji PLAYBOYA.

Afera dopingowa w reprezentacji Rosji poskutkowała tym, że zamiast 387 reprezentantów tego kraju w Rio zobaczymy ich tylko 272. Zdyskwalifikowano na przykład wszystkich rosyjskich ciężarowców (nie od dziś wiadomo, że to właśnie oni lubią przesadzić z dopingiem). Wiele wskazuje na to, że na tych liczbach się skończy, choć z dopingiem nic nie wiadomo. Cóż, dla nas ważny jest fakt, że na Igrzyskach będzie mogła wystąpić Jelena Wiesnina, seksowna tenisistka, która w Rio wystąpi w deblu wraz z Jekatieriną Makarową.

 

Jako PLAYBOY mamy szczególny powód, żeby kibicować rosyjskiej parze. Wiesnina w 2014 roku zgodziła się pokazać na okładce rosyjskiej edycji naszego pisma. Z jakim skutkiem – możecie się przekonać oglądając niewielką galerię zdjęć, które zostały wtedy opublikowane w magazynie.

 

 

Jelena Wiesnina gra na najwyższym szczeblu już od ponad dziesięciu lat. Jest m.in. zwyciężczynią French Open 2013 i US open 2014 w grze mieszanej oraz Australian Open 2016 w grze podwójnej.

 

Nam z wywiadu przeprowadzonego z Wiesniną najbardziej zapadł w pamięć fragment, w którym przyznaje ona, że przede wszystkim lubi mężczyzn, którzy dobrze radzą sobie w życiu. – Atrakcyjności przydaje mężczyźnie miejsce jakie zajmuje w społeczeństwie oraz umiejętność prowadzenia rozmowy. Podoba mi się jeszcze, kiedy facet dobrze radzi sobie za kierownicą. To pociągające – powiedziała rosyjskiemu PLAYBOYOWI tenisistka. Brzmi jakby dobrze wiedziała, czego chce od mężczyzny prawda? Coś podobnego sugerują zdjęcia opublikowane obok wywiadu.

 

Jeśli interesuje was temat Igrzysk Olimpijskich i seksu, zobaczcie, co jeszcze mamy na ten temat do powiedzenia. Zarówno online, jak i na papierze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska