Małgosia Suszek – film z sesji Playmate Listopada

2017-10-23
Małgosia Suszek – film z sesji Playmate Listopada

Z Małgosią nieźle popłynęliśmy... Ale nie, wcale nie chodzi o grubą imprezę podczas sesji (jesteśmy przecież profesjonalistami), ale o łódź i jezioro. A kiedy robiliśmy zdjęcia Małgosi, pogoda była jeszcze bardzo dobra.

 

Przede wszystkim piegi! To od razu rzuca się w oczy, gdy chodzi o naszą Playmate Listopada. Ale na tym się nie kończy, bo zaraz za nimi idą promienny i pełen uroku uśmiech oraz ciało – kobiece i dorodne, ale zarazem bardzo zgrabne. Atmosfera na planie była gorąca, jeszcze wtedy letnia! Możecie się o tym przekonać dzięki efektom, czyli sesji opublikowanej w listopadowym numerze PLAYBOYA oraz filmowi, który macie powyżej. Wystarczy kliknąć.

 

Małgosia urodziła się w 1988 roku w Gdańsku i jest prawdziwą dziewczyną z sąsiedztwa. Lubi zwierzęta (zwłaszcza swoją suczkę Pestkę), a w przyszłości chciałaby otworzyć własny biznes. A konkretnie kwiaciarnię, bo nic nie działa na nią tak jak kwiaty. Trochę przypomina nam to zeszłoroczną Playmate Roku Angelę Olszewską. Przypadek?

 

– Późne śniadanie w łóżku, na urokliwej włoskiej wyspie, w miłym męskim towarzystwie – tak Małgosia opisuje swoją fantazję. Nie aż tak trudno ją spełnić, prawda? Na pewno znaleźliby się pośród was chętni, by to zrobić. Tym bardziej, że jesteśmy pewni, iż ta dziewczyna ma także inne, dużo bardziej skryte fantazje...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska