Camila Cabello – ślicznotka, która zaśpiewała hit jesieni

2017-10-25
Camila Cabello – ślicznotka, która zaśpiewała hit jesieni

Wygląda na to, że możemy mieć do czynienia z nowym „Despacito”.

Sukces utworu Despacito (teledysk do niego stał się najchętniej oglądanym filmem w historii YouTube’a) zaskoczył nawet jego twórców, czyli Luisa Fonsi i Daddy’ego Yankee. I chociaż pomysł łączenia popu z szeroko pojmowaną muzyką latynoską nie jest oczywiście niczym nowym, to twórcy sięgają po niego jeszcze chętniej, marząc o powtórzeniu fenomenu Despacito. Niewykluczone, że uda się to młodej piosenkarce – Camili Cabello.

 

Panna Cabello, która w marcu skończyła 20 lat, po odejściu z grupy Fifth Harmony postanowiła poświęcić się karierze solowej. I trzeba przyznać, że rozpoczęła ją z przytupem, nagrywając wspólnie z raperem Young Thugiem utwór Havana. Ten (w postaci samej ścieżki audio) trafił na YouTube na początku sierpnia i od tamtego czasu został odtworzony 95 milionów razy. Nie jest to może wynik szczególnie imponujący, ale podejrzewamy, że ten stan rzeczy może jeszcze ulec zmianie. 24 października został opublikowany teledysk, który w ciągu zaledwie kilku godzin obejrzano ponad 8,5 miliona razy.

 

 

U nas Camila nie jest piosenkarką zbyt popularną, ale w Stanach Zjednoczonych sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Rozpędu jej karierze nadał występ w programie „X-Factor”, a występy z grupą Fifth Harmony pomogły się rozwinąć. Jej konto na Instagramie już teraz obserwuje ponad 12,5 miliona ludzi – jesteśmy przekonani, że z czasem będzie ich o wiele więcej.

 

 

foto: instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska