Dziewczyny z Instagrama: Camila Storchi

Dziewczyny z Instagrama: Camila Storchi

Nazwisko Camili Storchi nie jest jeszcze powszechnie znane, i bardzo dobrze! Właśnie takie dziewczyny z Instagrama interesują nas najbardziej. Te najpiękniejsze, których kariera dopiero nabierze rozpędu. Możemy się założyć, że właśnie tak stanie się w przypadku Camili.

Umówmy się – przytłaczająca większość czytelników wie, kim jest Emily Ratajkowski, a może nawet często wchodzi na jej instagramowy profil, żeby sprawdzić, jak świetnie wygląda na szeregu nowych zdjęć, które zrobili jej najlepsi fotografowie świata. I bardzo dobrze – to piękna dziewczyna, która w pełni zasłużyła wyglądem na masowe uwielbienie mężczyzn. Koneserzy piękna – zarówno kobiecego, jak i wszystkich innych – lubią jednak co jakiś czas odkrywać nowe jego odcienie. Instagram jest narzędziem jak gdyby do tego stworzonym.

 

 

Nie jest oczywiście tak, że Camila Storchi jest dziewczyną zupełnie nieznaną. Na Instagramie obserwuje ją w tej chwili ponad 24 tysiące ludzi (Ratajkowski ponad 7 milionów). Camila coraz częściej pojawia się w sesjach dobrych fotografów, w porównaniu do najsłynniejszych modelek wciąż jest jednak modelką dość „offową”. Zresztą jak do tej pory jako taka stara się promować – pisze o sobie, że jest nie tylko modelką, ale również surferką, podróżniczką, wegetarianką i w dodatku miłośniczką jogi.

 

 

Z tymi podróżami to rzeczywiście strzał w dziesiątkę. Wszyscy lubiący cuda natury na większości udostępnianych przez nią zdjęć mogą podziwiać nie tylko ciało modelki, ale również zapierające dech w piersi krajobrazy, które służą jej za tło. Podpowiedź: piękna Brazylijka – podobnie jak niedawna bohaterka naszego cyklu Sahara Ray – bardzo lubi plaże. Na wielu zdjęciach pozuje właśnie na nich. Z tą różnicą, że w jej przypadku rzadko chodzi „po prostu” o plaże na Hawajach czy w Kaliforni, ale raczej o takie, które naprawdę sprawiają wrażenie dziewiczych. Zresztą sami zobaczcie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska