Christine Burke – wszystko, co najlepsze

2017-10-31
Christine Burke – wszystko, co najlepsze

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby kobieta łącząca w sobie cechy urody Emily Ratajkowski i Kendall Jenner. Już nie musicie tego robić – po prostu patrzcie!

Chociaż na naszej stronie niemal codziennie pojawia się galeria zdjęć pięknej kobiety, to czasem trafiamy na taką, którą powoduje jedno pytanie – „Jakim cudem znaleźliśmy ją dopiero teraz?!”. Dokładnie tak było w przypadku Christine Burke – dziewczyny, obok której nie można przejść obojętnie. Przekonajcie się na własne oczy:

 

 

To niesamowite, jak ta dziewczyna wygląda – można dostrzec u niej zarówno pewne cechy Emily Ratajkowski, jak i rysy przywodzące na myśl najpiękniejsze przedstawicielki familii Kardashianów/Jennerów. Piękna Christine co prawda nie może się z nimi póki co równać jeśli chodzi o rozpoznawalność i popularność w mediach społecznościowych, ale jesteśmy przekonani, że to jedynie kwestia czasu. A w momencie pisania tych słów jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 100 tysięcy użytkowników tego serwisu. Warto być jednym z nich!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska