Lais Ribeiro pokaże Fantasy Bra – biustonosz za 2 miliony dolarów!

2017-11-02
Lais Ribeiro pokaże Fantasy Bra – biustonosz za 2 miliony dolarów!

Coraz bliżej do corocznej gali Victoria’s Secret, na której tradycyjnie zostanie zaprezentowany obłędnie drogi biustonosz. Tym razem zaszczyt zaprezentowania go otrzymała Brazylijka Lais Ribeiro.

O Lais Ribeiro mieliśmy co prawda okazję już wspominać na naszej stronie (a nawet przygotowaliśmy galerię – znajdziecie ją TUTAJ), ale do jej tematu wracamy z dwóch powodów. Po pierwsze, od momentu opublikowania wspomnianej galerii Brazylijka zamieściła dużo nowych zdjęć, na które zdecydowanie warto rzucić okiem, a po drugie to właśnie ona dostąpi zaszczytu zaprezentowania tegorocznej edycji Fantasy Bra na gali organizowanej przez Victoria’s Secret. Zobaczcie, jak ten wyjątkowy biustonosz prezentuje się na jej „anielskim” ciele:

 

 

Rok temu Fantasy Bra zostało zaprezentowane przez Jasmine Tookes, a w przeszłości robiły to między innymi Adriana Lima, Gisele Bundchen oraz Alessandra Ambrosio. Tegoroczna edycja nosi nazwę Champagne Nights Fantasy Bra i została zaprojektowana przez firmę Mouawad. Tradycyjnie do stworzenia wyjątkowego biustonosza użyto szlachetnych kamieni, a jego wartość jest szacowana na około 2 miliony dolarów. Trzeba przyznać, że chociaż suma oczywiście robi wrażenie, to wypada dość blado w porównaniu z tymi sprzed lat. Red Hot Fantasy Bra, który miała na sobie Gisele Bundchen w 2000 roku, wyceniono na... 15 milionów dolarów!

 

Victoria’s Secret Fashion Show 2017 (bo taką oficjalną nazwę nosi gala) odbędzie się 28 listopada w Szanghaju.

 

foto: instagram.com/victoriassecret oraz instagram.com/laisribeiro

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska