Dziewczyny z Instagrama: Anna Herrin

2016-08-03
Dziewczyny z Instagrama: Anna Herrin

Nasza nowa zjawiskowa piękność, o imieniu Anna, podbiła w ostatnich latach serca tysięcy fanów z dosłownie całego świata. Amerykańska modelka ma jednak w zanadrzu jeszcze jeden wielki atut, poza urodą oczywiście. Nie do końca wiemy czy od razu domyśliliście się o jaki nam chodzi, więc szybkom wyjaśniamy, światowej sławy modelka cechuje się wielkim ... poczuciem humoru. Co najważniejsze możemy się o tym przekonać oglądając jej pictorial z Instagrama.

Ale to wszystko co powiedzieliśmy o powabnej 26-latce, i tak tylko w małym stopniu oddaje pełnię jej osobowości.Jej wymiary za to: 86-62-88, naprawdę oddają wszystko co najlepsze… oczywiście w jej powierzchowności.

 

Piękna brunetka pochodzi z gorącego Miami na Florydzie, czym łatwo można wytłumaczyć jej zamiłowanie do kostiumów kąpielowych. Bikini lubi ją z wzajemnością, ale ta zgrabna pupa nie bierze się znikąd. Anna od wielu już lat uprawia jogę, której w wolnych chwilach jest nawet instruktorką, co zresztą prezentujemy w naszej galerii.

 

 

Jak sama o sobie mówi gdyby nie modeling, najchętniej pracowała by z małymi dziećmi jako przedszkolanka. Niewątpliwie zwiększyło by to chęć tatusiów do odprowadzania swoich pociech do takiego przedszkola. Czy byłyby z tego zadowolone mamy? Śmiemy wątpić, lecz nie od dziś wiadomo, że nie wszystkim da się dogodzić, a już na pewno nie zawsze w tej samej chwili.

 

Motto życiowe naszej miss, to być dla siebie najlepszym przyjacielem, czego ponoć nauczyła ją jej mama. I trzeba oddać jest to przydatna rada, w końcu kto zrozumie nasze potrzeby lepiej, niż my sami. Ze spełnieniem ich w pojedynkę bywa już różnie, ale to już inna sprawa.

 

Anna uwielbia podróżować po świecie, być może zatem przy odrobinie szczęścia, kiedyś

uda się i wam spotkać ją na swojej drodze, czego osobiście szczerze życzymy, bo tak fajnych osób w towarzystwie nigdy za wiele.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska