Emily Ratajkowski: nowe zdjęcia gwiazdy

2017-11-13
Emily Ratajkowski: nowe zdjęcia gwiazdy

Modelka i aktorka, która jest jedną z najbardziej ponętnych celebrytek, rozpala wyobraźnię wciąż i wciąż od nowa.

Emily Ratajkowski to ulubienica mężczyzn. Ale także ikona wielu kobiet. Korzystając ze swojej sławy postanowiła stworzyć własną linię kostiumów kąpielowych. Będzie się nazywała "Inamorata", co jest jednym ze słów oznaczających kochankę. To prawdopodobnie dlatego zaktywizowała się na Instagramie, jej profil jest jeszcze bardziej odważny, choć zawsze na nim prowokowała. Tylko zobaczcie.

 

 

 

View this post on Instagram

Sneak peek @inamorataswim

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

 

View this post on Instagram

Sunday 🖤

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Niektórzy w Polsce nazywają ją „polską modelką”. To nie do końca prawda. Emily Ratajkowski jest Amerykanką, choć przyszła na świat w Londynie. Nie ma nawet polskich korzeni, jeśli przez takie rozumieć posiadanie jednego z rodziców Polaków. Polskie korzenie ma tylko ojciec dziewczyny – malarz John Ratajkowski. Z kolei matka Emily Kathleen Balgley jest amerykańską Żydówką.

 

Emily Ratajkowski ma dziś 26 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.

 

No właśnie Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.

 

Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.

 

Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje niemal 15 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

 

A tu galeria zdjęć gwiazdy:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska