Dziewczyny z Instagrama: Mikalina Torre

2016-08-04
Dziewczyny z Instagrama: Mikalina Torre

Nasze najnowsze odkrycie, które oczywiście z wielką chęcią wam prezentujemy, to dwudziestoparoletnia Amerykanka o wdzięcznym imieniu Mikalina. Jak dobrze się domyślacie, w jej żyłach płynie międzynarodowa krew. Panna Torre z pochodzenia jest przede wszystkim Włoszką. Ale swoją zjawiskową urodę zawdzięcza również przodkom, którzy za wielką wodę przybyli z takich zakątków starego kontynentu jak Grecja, czy Francja.

Ta kompilacja genów akurat w tym pokoleniu zaowocowała naprawdę smakowicie. Można by powiedzieć, cytując poetę, warto było czekać. Szczególnie jeśli chodzi o chłodne dni, nasza miss na pewno nie jednego sympatyka kobiecych krągłości, byłby wstanie doprowadzić do stanu wrzenia. Poniżej jej galeria, o jej boskim ciele możemy powiedzieć jedno, nie zostało skalane photoshopem. A co do konkretów odnośnie prezentowanych przez Mikalinę wdzięków, może się ona pochwalić następującymi „parametrami”: 86 w biuście, 70 w tali, natomiast zgrabne pośladki równają się znowu 86 centymetrom.  

 

„Nasza” fotomodelka w zasadzie jest góralką, urodziła się i dalej mieszka w górzystym stanie Colorado, dokładnie w Fort Colins. Jak wiemy panie z gór, posiadają swój niekwestionowany temperament, nie każdy mężczyzna jest je wstanie okiełznać. Podobnie sprawy mają się z Mikaliną, to dziewczyna która dosłownie nie może usiedzieć w miejscu.


Uwielbia poznawać nowe miejsca na świecie, co od niedawna umożliwia jej również wykonywana praca. Kiedy ma czas aby pobyć w domu, bardzo lubi włączać się w życie lokalnej społeczności. Jak sama o sobie mówi, pomaganie innym to jej druga natura. My na jej temat wiemy na pewno jedno, pomogła nam umilić nasz, mamy nadzieję że również wasz, dzień. Jesteśmy przekonani, że już samo jej pojawienie się na ulicach Fort Colins, przykleja uśmiech do twarzy mieszkańcom.    

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska