Dziewczyny z Instagrama: Ana de Armas

Dziewczyny z Instagrama: Ana de Armas

Ana de Armas – dziewczyna o aparycji gwiazdy filmowej. Zaraz, zaraz... ta seksowna dziewczyna JEST gwiazdą filmową. Dzięki talentowi aktorskiemu znaną jak na razie przede wszystkim w świecie hiszpańskojęzycznym. Dzięki zjawiskowej urodzie – na całym świecie.

Ana urodziła się 28 lat temu na Kubie. Swoją filmową karierę rozpoczęła już w wieku 14 lat i od tamtej pory systematycznie pracowała na swój sukces. Uroda pomagała jej jak tylko mogła, a – umówmy się – mogła wiele. Gwiazda odnajduje się w show-biznesie gdzieś pomiędzy aktorstwem, a błyszczeniem urodą. Z coraz większymi sukcesami.

 

Przełomem w jej karierze był serial Internat. To dzięki wyświetlanej także w Polsce produkcji Ana zwróciła na siebie oczy widzów. Ułatwił jej to ogólny sukces serialu, którego twórcy połączyli w jedno wpływy kryminału, thrillera i horroru.

 

 

W międzyczasie, a dokładniej mówiąc w 2009 roku Ana została uznana przez magazyn „Glamour” za najładniejszą twarz kina. Oczywiście można się spierać, zawsze można, bo przecież ślicznych aktorek na kuli ziemskiej nie brakuje, ale wydaje się, że słynna redakcja dokonała dobrego wyboru.

 

W 2014 roku Ana postanowiła, że pora na podbicie Hollywood. Przeprowadziła się więc do Los Angeles. Początkowo właściwie nawet nie mówiła po angielsku, ale teraz jej kariera w Stanach zaczyna nabierać rozpędu. Jeszcze w tym roku zobaczymy ją w takich produkcjach, jak Rekiny wojny i Kamienne pięści (widzowie w USA zapoznali się w tymi obrazami już wiosną). W przyszłym roku piękna aktorka wystąpi u boku Harrisona Forda i Ryana Goslinga w sequelu słynnego Blade Runnera. Nie możemy się doczekać!

 

W wolnych chwilach Ana korzysta z dobrodziejstw swojej urody i pomaga swojej karierze, pojawiając się gdzie tylko może. I bardzo dobrze. Jeżeli miałoby to zależeć od nas – niech będzie jej jak najwięcej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska