Nicki Minaj liże samą siebie w sesji dla „Paper magazine”

2017-11-17
Nicki Minaj liże samą siebie w sesji dla „Paper magazine”

Amerykański magazyn ponownie chce „złamać internet”.

Pamiętacie słynną okładkę „Paper magazine”, na której pojawiła się Kim Kardashian odsłaniająca pośladki? Po raz pierwszy użyto wówczas sformułowania „break the internet” – jak się okazało słusznie, ponieważ o sesji Kim rozpisywały się media na całym świecie. Po trzech latach postanowiono użyć tego sloganu ponownie, tym razem w kontekście zdjęć piosenkarki Nicki Minaj. A właściwie trzech Nicki.

 

 

Wyrażenie „ménage à trois” dosłownie oznacza „gospodarstwo domowe trojga”, a w praktyce jest bardziej eleganckim określeniem trójkąta. Na potrzeby sesji piosenkarki zmodyfikowano go na „minaj à trois” (co chyba nie wymaga tłumaczenia), a sama Nicki występuje na niej w trzech osobach. A pozy przyjmowane przez każdą z nich są dość niegrzeczne.

 

„Od czasu sesji Kim Kardashian w 2014 roku nigdy nie używaliśmy terminu „break the internet”. Do tego potrzeba talentu, wspaniałej grupy fanów i zaufania do nas, abyśmy mogli czynić naszą magię” – mówi dyrektor kreatywny Drew Elliott.

 

Nicki zamieściła na swoim profilu na Twitterze również filmik. Jeśli jednak właśnie jesteście w pracy, to lepiej go nie włączajcie:

 

 

Dla przypomnienia – słynna okładka z Kim w roli głównej:

 

 

A jeśli lubicie dziewczyny o obfitych kształtach, koniecznie sprawdźcie galerię zdjęć Amandy Lee!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska