Manushi Chhillar z Indii została Miss World 2017

2017-11-20
Manushi Chhillar z Indii została Miss World 2017

Jest to szósty triumf reprezentantki Indii w historii konkursu.

Finałowa gala tegorocznej edycji organizowanego od 1951 roku konkursu Miss World odbyła się w sobotę 18 listopada w chińskim mieście Sanya. O tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie rywalizowało ponad 100 kobiet, a Polskę na konkursie reprezentowała 24-letnia Magdalena Bieńkowska, której niestety nie udało się dotrzeć do ostatniego etapu.

 

Ostatecznie drugą wicemiss została Stephanie Hill z Anglii, na drugim stopniu podium uplasowała się reprezentantka Meksyku Andrea Meza, a korona dla najpiękniejszej kobiety na świecie powędrowała na głowę 20-letniej studentki z Indii – Manushi Chhillar. Oto galeria jej zdjęć – uważacie, że zasłużyła na zwycięstwo?

 

 

Panna Chhillar otrzymała koronę z rąk poprzedniej Miss World – Stephanie del Valle z Puerto Rico. Zanim zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie, otrzymała laur Miss Foto w konkursie Miss Femina India, a oprócz tego również nagrodę People's Choice Awards w kategorii „Top Modelka”. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników tego portalu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska