Heather Depriest – dziewczyna z okładki PLAYBOYA

Heather Depriest – dziewczyna z okładki PLAYBOYA

Dziś oficjalne rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich w Rio. A że rozpoczęcie letnich igrzysk zdarza się nie częściej niż raz na cztery lata – uczcijmy tę okazję razem z Heather Depriest, dziewczyną z okładki jednego z numerów amerykańskiej edycji PLAYBOYA.

Heather Depriest to bohaterka okładki amerykańskiego PLAYBOYA z września 2015 roku. Składająca się z 11 zdjęć sesja to jeden wielki hymn na temat sportowego trybu życia. Podobnie jak sportowa sesja w najnowszym numerze edycji polskiej. Z tą jednak różnicą, że na zdjęciach Dominiki Cudy, które opublikowaliśmy w sierpniowym PLAYBOYU modelek pokazujących wysportowane ciało jest kilka. Trzynaście miesięcy temu u Amerykanów było inaczej – rolę bogini sportu w całości portu wzięła na siebie Heather Depriest.

 

 

Wyszło jej to świetnie. Endorfiny uderzą do głowy każdego przeglądającego naszą galerię zupełnie jak po intensywnym wysiłku fizycznym, gwarantujemy! A paleta sportów, w których spróbowała swoich sił Heather jest dość szeroka. Na jedenastu zdjęciach mamy do czynienia z kolarstwem (chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że dziewczyny na rowerach są sexy), boksem (jest trochę ostrzej), gimnastyką sportową czy sportami siłowymi. Nasza modelka rzuca też piłką lekarską. Ale że nie samą aktywnością fizyczną człowiek żyje – widzimy ją też na obcasach. Cóż, przecież sportsmenki często zapraszane są na wieczorowe bankiety.

 

Wniosek może być tylko jeden – sport to zdrowie. My do tematu będziemy jeszcze wracać. W sierpniu w szczególności, bo – jak już wspominałem – igrzyska olimpijskie nie zdarzają się codziennie. Do kibicowania nie trzeba więc nikogo zachęcać – w końcu kto nie lubi popatrzeć na te wszystkie doskonale utrzymane w formie ciała?

 

Tymczasem jednak zapraszamy was do kibicowania Heather Depriest. Szczegóły w galerii!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska