Miss Universe 2017 – wygrała reprezentantka RPA

2017-11-27
Miss Universe 2017 – wygrała reprezentantka RPA

22-letnia Demi-Leigh Nel-Peters pokonała wszystkie konkurentki i została ogłoszona Miss Universe 2017.

Obrodziło nam ostatnio konkursami na najpiękniejsze kobiety. Dopiero co pisaliśmy o zwyciężczyni zawodów Miss World 2017, którą została Manushi Chhillar z Indii, a także o Agacie Biernat – nowej Miss Polonia. Teraz do tego grona dołączyła kolejna piękność – tytuł Miss Universe 2017 trafił bowiem w ręce pochodzącej z Republiki Południowej Afryki Demi-Leigh Nel-Peters.

 

 

Oprócz 22-letniej panny Nel-Peters w finałowej trójce znalazły się Miss Kolumbii Laura Gonzalez oraz Miss Jamajki Davina Bennett, które zostały odpowiednio Pierwszą i Drugą Wicemiss. Tegoroczna edycja konkursu Miss Universe przeszła do konkursu jako ta, w której wzięło udział najwięcej kobiet, bo aż 92. Po raz pierwszy wystąpiły w nim najpiękniejsze panie z Kambodży, Laosu i Nepalu.

 

Oprócz zaszczytnego tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie (chociaż pewnie organizatorzy konkursu Miss World uważają, że to oni zapewniają ten tytuł) Demi-Leigh otrzyma roczne wynagrodzenie, możliwość zamieszkania w apartamencie w Nowym Jorku (do momentu przekazania korony kolejnej zwyciężczyni), a także kilka pomniejszych nagród. 22-latka jest drugą kobietą z RPA, której udało się zostać Miss Universe.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska