Dziewczyny z Instagrama: Marie-Claude Bourbonnais

2016-08-07
Dziewczyny z Instagrama: Marie-Claude Bourbonnais

Nasza weekendowa bohaterka, to dowód na to, że kariera może rozwinąć się naprawdę w ciekawy i oryginalny sposób. Pochodząca z kanadyjskiej prowincji Quebeck fotomodelka, kilka lat temu odnalazła swoją niszę dzięki której na brak pracy obecnie nie narzeka. My za to możemy cieszyć nią oczy. Jej krótko obcięte blond włosy na myśl przywodzą naszą Małgosię Kożuchowską, można jednak powiedzieć odrobinę “podrasowaną” wersję polskiej aktorki.

Jej przygoda z modelingiem nabrała rozpędu relatywnie późno, kiedy zbliżała się do trzydziestego roku życia. Pewien fotograf zaproponował jej osobę do kalendarza promocyjnego, produkowanego na zlecenie popularnej w Kanadzie sieć restauracji. Od tego momentu wszystko zaczęło iść jakby z górki.

 

Tu trzeba oddać należne honory jej dwóm niezaprzeczalnym atutom, które można powiedzieć rosły równolegle z jej sławą. Na szczęście filigranowa, miejscami, dziewczyna wiedziała kiedy poprzestać nad samodoskonaleniem swojego biustu. Co i tak nie zmienia faktu, że dziś może poszczycić się miseczką H!

 

Nagrodę na najbardziej krągłe krągłości, niewątpliwie wygrywała by w przedbiegach, ale przy jej osobie można spokojnie powiedzieć, że nie samym biustem człowiek żyje. Tutaj bardzo dużą rolę odegrało odpowiednie opakowanie. MCB, inicjały zgrabne jak ich posiadaczka, jest profesjonalną “cosplayerką” i temu głównie zawdzięcza swoją rozpoznawalność obecnie na świecie.

 

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy - cosplayer to osoba która przebiera się, odpowiednio charakteryzuje, aby upodobnić się do bohaterów: mangi, gier komputerowych oraz komiksów. Pani Bourbonnaise tą formę modelingu opanowała właściwie do perfekcji dzięki czemu, jak wspomnieliśmy we wstępie, ilość wolnego czasu ma dosyć limitowaną.

 

Marie występuje na przeróżnych zlotach, konwentach i temu podobnych. Jak dokładnie się tam prezentuje? Przekonajcie się sami dzięki naszej galerii. My natomiast możemy powiedzieć jedno, jeśli w kostiumie Sue Storm wygląda się lepiej niż sama Jessica Alba, to znaczy ni mniej ni więcej tylko, że nie minęło się z powołaniem.

Na koniec jako ciekawostkę podamy, że Marie po ukończeniu szkoły średniej, ta jak inna przedstawiona przez nas niewiasta, studiowała na kierunku “projektowanie mody”. W tym wypadku mamy jednak wrażenie, iż nabyta wiedza została odrobinę lepiej zagospodarowana. MCB sama kreśli i tworzy swoje kostiumy, dodatkowo dostarcza je różnym podmiotom zajmującym się promocją gier i komiksów. Miło jest czasem popatrzeć jak seksapil i inteligencja idą w parze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska