Gorące odliczanie znów się rozpoczęło – kalendarz adwentowy Love Magazine 2017

2017-12-04
Gorące odliczanie znów się rozpoczęło – kalendarz adwentowy Love Magazine 2017

Najbardziej znane i jednocześnie jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie znów umilają nam oczekiwanie na święta.

Rok temu brytyjski Love Magazine zaprezentował światu bardzo atrakcyjną dla oka wersję kalendarza adwentowego. Począwszy od 1 grudnia na Instagramie i YouTube publikowany był nowy film, na którym popularna modelka lub inna celebrytka odtwarzała znaną scenę z filmu. I tak zobaczyliśmy choćby Barbarę Palvin w roli Catherine Tramell z Nagiego instynktu oraz Irinę Shayk jako Molly Jensen z Uwierz w ducha.

 

W tym roku postanowiono kontynuować tę wspaniałą tradycję i ponownie nawiązano współpracę z najbardziej rozchwytywanymi modelkami na świecie (niektóre z nich znalazły się na liście najlepiej zarabiających przedstawicielek swojego zawodu). Mottem tegorocznego kalendarza jest hasztag #Staystrong i odnosi się do kobiecej siły. Jak dotąd ukazały się cztery filmy. Pierwszy z nich jest zapowiedzią całej akcji i zawiera urywki tego, co czeka nas w grudniu:

 

 

Bohaterką drugiego dnia jest najsłynniejsza modelka plus size, czyli Ashley Graham:

 

 

Trzeci dzień został ogłoszony „dniem ładowania węglowodanów”, co we właściwy sobie sposób robi jedyna w swoim rodzaju Emily Ratajkowski:

 

 

Bohaterką czwartego filmu jest Kendall Jenner, która postanowiła zaczerpnąć inspirację z najlepszego filmu bokserskiego w historii:

 

 

Reżyserem wszystkich filmów jest Phil Poytner. Z niecierpliwością czekamy na kolejne efekty jego pracy, o których oczywiście będziemy niezwłocznie informować!Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska