Dziewczyny z Instagrama: Yovanna Ventura

Dziewczyny z Instagrama: Yovanna Ventura

Instagramowy profil Yovanny Ventury pęka w szwach od obserwujących. Zobaczcie co sprawia, że młoda modelka i celebrytka ściąga na siebie wzrok milionów mężczyzn. Podpowiadamy, że chodzi tu nie tylko o tajemniczą „przyjaźń” z Justinem Bieberem.

Określenie „celebrytka” niektórzy odbierają pejoratywnie. Prawda jest jednak taka, że w przypadku Yovanny Ventury pasuje ono jak ulał. Dlaczego? Owszem, dziewczyna jest modelką, ale nie posiadającą żadnego kontraktu. I druga istotna sprawa – swoją popularność, poza apetycznymi kształtami, zawdzięcza głównie swojej „przyjaźni” z Justinem Bieberem, dawnym bożyszczem młodszych nastolatek, który od jakiegoś czasu z powodzeniem znajduje swoje miejsce w „dorosłym” popie.

 

 

Dlaczego „przyjaźń” zapisuję w cudzysłowie? Media, zwłaszcza te plotkarskie, spekulują bowiem, że o zwykłej przyjaźni w przypadku dwójki celebrytów nie może być mowy. Justin i Yovanna czasami dają się przyłapać fotografom w pozach mogących sugerować relacje nieco bliższa niż zwykła przyjaźń. Wiadomo też, że Ventura towarzyszyła Bieberowi na jego studniówce. Oficjalnie jednak dwójka celebrytów nie przyznaje się do niczego poza „przyjaźnią”.

 

Yovanna Ventura ma 21 lat i mieszka na Florydzie. O jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Do mediów przedostają się raczej zdjęcia celebrytki w towarzystwie innych gwiazd niż konkretne informacje. Jedynym faktem, którym Ventura chętnie dzieli się sama jest jej miłość do zwierząt. Yovanna współpracuje na przykład z fundacją Black Jaguar White Tiger, która zajmuje się ochroną dzikich kotów. Swój czas poświęca także na promocję schronisk dla mniejszych zwierząt (ciekawe czy Yovanna lubi też króliczki?). Tego, że kocha psy można się zresztą domyślić nawet przyglądając jej liczące blisko 4,5 miliona followerów konto na Instagramie. My nie wybraliśmy do galerii żadnych zdjęć z czworonogami. Jakie wybraliśmy? Od sprawdzenia dzieli was kliknięcie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska