Ola Ciupa: nowe zdjęcia z wakacji

2017-12-14
Ola Ciupa: nowe zdjęcia z wakacji

Ola Ciupa to nasza ulubienica, duma i towar eksportowy. Właśnie osobiście wyeksportowała się na wakacje do Republiki Zielonego Przylądka. Zobaczcie zdjęcia.

Kiedy Ola wystąpiła na konkursie 59. Eurowizji w piosence Donatana i Cleo, świat oniemiał. Seksowna, skąpo obrana praczka, epatująca nieskrępowanym erotyzmem, zachwyciła publiczność. Dziennikarze, zwłaszcza szwedzcy, pisali o seksizmie. My w Polsce i męska część eurowizyjnej publiczności nic takiego nie dostrzegła. Nie ma się czego wstydzić, ani skrywać, jeśli się tak wygląda.

Ten publiczny występ przed milionami widzów, to nie była dla Oli pierwszyzna. Wcześniej brała udział w konkursach piękności, była I wice Miss Mazowsza, dostała się do półfinału konkursu Miss Polski 2013. Wzięła udział w teledyskach Mega Dance i była prezenterką telewizyjną programu „Discostacja”.

Dopiero udział w teledysku Donatana i Cleo i ich występie na międzynarodowym konkursie nadał jej karierze rozpędu. Ola Ciupa zaczęła być rozpoznawalna i rozchwytywana. Zaczęła pojawiać się na rodzimych imprezach, grać w teledyskach i brać udział w programach (m.in. „Celebrity Splash!” na Polsacie, w którym zajęła 9. miejsce). Gościnnie widzieliśmy ją w „Top Chef” i „Hell's Kitchen”.

 

Ola wyjechała na wakacje i pochwaliła się zdjęciami. Zobaczcie tylko!

 

 

View this post on Instagram

🌴🌴🌴

A post shared by Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️ (@ola_ciupa) on

 

 

View this post on Instagram

Bardzo ☺️

A post shared by Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️ (@ola_ciupa) on

 

Wcześniej Ola wrzuciła kilka zdjęć okołoświątecznych, które również uwielbiamy

 

 

 

Wierzymy, że wciąż mało nam naszej Słowianki. Proponujemy galerię jej zdjęć, najlepszych:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska