Dziewczyny pokazują moc – odsłaniamy kolejne trzy okienka w gorącym kalendarzu

2017-12-18
Dziewczyny pokazują moc – odsłaniamy kolejne trzy okienka w gorącym kalendarzu

Bohaterkami szesnastego, siedemnastego i osiemnastego dnia są odpowiednio Stella Maxwell, Alexis Ren i Bella Hadid. I trzeba to powiedzieć wprost – każda z nich zaprezentowała się po prostu fantastycznie.

Filmy z tegorocznego kalendarza adwentowego brytyjskiego Love Magazine miały raczej wysoki poziom. Nie inaczej jest w tym przypadku. A właściwie należałoby powiedzieć, że dzięki trzem wspomnianym wyżej paniom temperatura omawianego kalendarza znacząco wzrosła.

 

Szesnasty dzień odliczania należy do brytyjskiej modelki Stelli Maxwell. Jej interpretacja motywu przewodniego #staystrong oznacza jazdę na rowerze stacjonarnym. Nie byłoby w tym jednak nic interesującego gdyby nie strój, który Stella założyła na tę okazję.

 

 

„Dzisiaj jest dzień tyłka” – komunikuje bez ogródek Alexis Ren, bohaterka siedemnastego dnia. I zaryzykujemy stwierdzenie, że jest to najseksowniejszy i najbardziej miły dla oka występ w całym cyklu. Alexis doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i nie ma oporów, aby prezentować je w pełnej krasie.

 

 

Dnia osiemnastego na scenę wkroczyła młodsza z sióstr Hadid – Bella. Musimy przyznać, że jej pomysł na przedstawienie hasła #staystrong jest co najmniej osobliwy.

 

 

Zobaczcie naszą galerię zdjęć Alexis Ren:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska