Kate Upton gra w tenisa w gorącym kalendarzu

2017-12-19
Kate Upton gra w tenisa w gorącym kalendarzu

Dziewiętnasty dzień seksownego odliczania z pewnością przypadnie do gustu fanom kobiet o nieco pełniejszych kształtach. Oraz blond włosach.

Kate Upton nikomu nie trzeba przedstawiać. 25-letnia modelka ze względu na swoją niebanalną urodę jest często porównywana do Marilyn Monroe i stała się na tyle rozpoznawalna, że dziewczyny o podobnym typie urody bywają określane jako „nowe Kate Upton” (tak było chociażby w przypadku Antje Utgaard oraz Charlotte McKinney). Nie dziwi zatem, że twórcy kalendarza Love Magazine zapragnęli, aby amerykańska piękność wzięła w nim udział. A ona na szczęście się zgodziła! Hasło #staystrong w jej przypadku oznacza grę w tenisa. W stroju Agent Provocateur.

 

 

Seksowny kalendarz adwentowy nabiera coraz większych rumieńców. Przed Kate Upton mieliśmy okazję oglądać między innymi ćwiczącą z hantlami Alexis Ren, rozciągającą się Hailey Baldwin, a także tańczącą na rurze Barbarę Palvin, seksowny taniec Rity Ory oraz Emily Ratajkowski i jej osobliwy sposób jedzenia makaronu.

 

Zobaczcie więcej zdjęć Kate Upton:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska