Niesamowita Irina Shayk w roli kowbojki

2017-12-20
Niesamowita Irina Shayk w roli kowbojki

Piękna rosyjska modelka jest bohaterką dwudziestego dnia w najseksowniejszym kalendarzu adwentowym.

Odsłonięcie kolejnego okienka w kalendarzu brytyjskiego Love Magazine sprawiło nam dziś dużo radości. Od samego początku czekaliśmy na film z Iriną Shayk w roli głównej i wreszcie się doczekaliśmy! Niestety, chyba nie do końca tego się spodziewaliśmy…

 

 

Reżyserią tym razem nie zajął się – jak w ogromnej większości przypadków – Phil Poytner, a zastąpił go Doug Inglish. I trzeba przyznać, że jego wizja artystyczna jest dla nas co najmniej mało zrozumiała. W tym przypadku nie uświadczymy seksownej bielizny i intrygujących póz – zamiast tego twórcy postanowili zaserwować nam dziwny, pseudohumorystyczny filmik, którego zamysł rozumieją chyba tylko oni sami. Na szczęście sytuację ratuje Irina, która prezentuje się tak, jak zawsze – to znaczy fantastycznie.


Seksowny kalendarz adwentowy nabiera coraz większych rumieńców. Przed Iriną Shayk mieliśmy okazję oglądać między innymi ćwiczącą z hantlami Alexis Ren, rozciągającą się Hailey Baldwin, a także tańczącą na rurze Barbarę Palvin, seksowny taniec Rity Ory oraz Emily Ratajkowski i jej osobliwy sposób jedzenia makaronu.

 

Zobaczcie więcej zdjęć Iriny:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska