Alessandra Ambrosio jedzie na motocyklu w gorącym kalendarzu

2017-12-22
Alessandra Ambrosio jedzie na motocyklu w gorącym kalendarzu

Jesteśmy pełni uznania dla reżysera Douga Inglisha – pozbawienie seksapilu kogoś takiego jak Alessandra Ambrosio to duży wyczyn, który na pewno nie przychodzi z łatwością.

Do zakończenia seksownego odliczania w ramach kalendarza adwentowego Love Magazine pozostało już niewiele. Tegoroczna edycja miała kilka mocnych punktów, między innymi w postaci ćwiczących na siłowni Madison Beer, Alexis Ren oraz Taylor Hill. Wszystko było w porządku, dopóki za reżyserię filmów odpowiadał Phil Poytner – z nim za kamerą bohaterki poszczególnych dni prezentowały się niezwykle seksownie. Niestety, filmy z dni 20. i 21. stworzył Doug Inghish, który najpierw uraczył widzów swoją dziwaczną wizją Iriny Shayk jako kowbojki, a teraz postanowił posadzić Alessandrę Ambrosio na motocyklu:

 

 

Na szczęście w dniu 22. znów otrzymaliśmy film autorstwa Phila Poytnera, którego bohaterką jest Teyana Taylor – piosenkarka i aktorka, znana między innymi ze współpracy z Kanye Westem. I jest to powrót na właściwe tory:

 

 

Rok wcześniej Alessandra Ambrosio również pojawiła się w seksownym kalendarzu, jednak wówczas jej występ był naszym zdaniem o wiele lepszy. Przekonajcie się zresztą na własne oczy:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska