Dziewczyny z Instagrama: Rocky Barnes

Dziewczyny z Instagrama: Rocky Barnes

Zapraszamy do galerii zdjęć Rocky Barnes, pięknej Amerykanki i niekwestionowanej gwiazdy Instagrama. Piękna kobieta na świetnych zdjęciach – czy potrzebna wam lepsza rekomendacja?

Rocky Barnes bardzo późno została modelką. Karierę zaczęła dopiero w wieku 24 lat, czyli w 2009 roku. Przełom nadszedł w 2012 roku, kiedy Rocky wystąpiła w teledysku do głośnego singla Justina Biebera zatytułowanego Boyfriend (podejrzanie dużo u nas tego Biebera - ostatnio prezentowaliśmy też jego przyjaciółkę Yovannę Venturę). Właśnie ten występ zwrócił na nią oczy całego świata. Szybko okazało się, że ten sam świat bez problemu dostrzegł niecodzienną urodę Rocky, a ta umiejętnie wykorzystała jego uwagę. Modelka wystąpiła także m.in. w głośnej reklamie Ralph Lauren. Poza tym prowadzi bloga i umiejętnie podsyca zainteresowanie fanów za pomocą swojego profilu na Instagramie (w momencie, kiedy piszę te słowa obserwuje ją 833 tysiące osób).

 

 

Dziś Rocky Barnes (a właściwie Rachel Barnes Horowitz) jest jedną z tych wziętych amerykańskich modelek. Oprócz urody w rozwoju kariery pomógł jej profesjonalizm i odrobina fantazji. Co to znaczy? Rocky jest w pełni świadoma, jak seksownie prezentuje się w bikini i chętnie to robi (zdarza jej się zresztą pozować także w niepełnym stroju kąpielowym). Podobnie nie waha się ustawiając się przed obiektywem w ryzykownych konfiguracjach. Przykłady? Proszę bardzo – nawet na jej Instagramie bez problemu znajdziecie zdjęcie z drapieżnym dzikim kotem (i nie chodzi o Jaguara!). Z kolei sama Rocky uważa, że najdziwniejszą i najbardziej ryzykowną rzeczą jaką kiedykolwiek zrobiła na potrzeby sesji było stanie na grzbiecie wielbłąda! Niby wydaje się, że to mniej ryzykowane niż kontakt oko w oko z lampartem... ale czy na pewno?

 

 

Rodowita Kalifornijka – choć z korzeniami niemiecko-filipińskimi – to jedna z niekwestionowanych gwiazd Instagrama. Wcale nas to nie dziwi. Kliknijcie w galerię, a staniecie po naszej stronie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska