Byliście dobrymi chłopcami? Oto nagroda!

2018-01-05
Byliście dobrymi chłopcami? Oto nagroda!

Wszyscy uwielbiamy niespodzianki, zapakowane na prezent. Myślimy, że wiemy, co skrywa opakowanie, ale nie możemy być tego pewni, dopóki nie rozpakujemy. To właśnie i zobaczenie, co jest w środku, jest najlepszą częścią każdego podarku. Na przykład albumu...

 

Przypomina to zdejmowanie seksownej bielizny, która ma podobny efekt. Jeszcze niedawno spełniała ona jak najbardziej praktyczne cele. Ludzie z przeszłości mogli tylko marzyć o radosnym rozbieraniu kobiety.

 

Jednak na początku XIX wieku ludzie zaczęli bardziej koncentrować się na estetycznych aspektach intymnej odzieży kobiety. Gdy dziewczęta zaczęły nosić mini-spódniczki ledwie szersze niż pasek w latach 60. XX wieku, mężczyźni dostrzegli, że to, co jest pod spodem, wykonane zostało z najseksowniejszych materiałów i skąpych kawałków materiału. Przeszliśmy długą drogę.

 

 

W albumie „Sexy Lingerie Girls” Tammy Sands fotografuje najbardziej intymne sekrety swoich modelek. Jego zapierające dech w piersiach piękności pokazują, że oglądanie ich w najgorętszej bieliźnie jest odpowiednikiem zaglądania do prezentu-niespodzianki.

 

Na ponad 500 zdjęciach najpiękniejsze dziewczyny pozują, drażnią się i kuszą. Ich stringi, staniki, figi, rajstopy, pasy do pończoch i biustonosze to tylko gra wstępna. Prędzej, niż później, wszystkie zostaną rozpakowane, jak nowe zabawki.

 

Wydawca: Goliath, „Sexy Lingerie Girls” by Tammy Sands

ISBN: 978-3-936709-53-7

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska