Dziewczyny z Instagrama: Sonya Temnikova

Dziewczyny z Instagrama: Sonya Temnikova

Istnieją co najmniej dwa powody, dla których powinniście przejrzeć galerię zdjęć Sonyi Temnikovej, naszej Dziewczyny z Instagrama.

Sonya Temnikova to nie pierwsza dziewczyna ze wschodu, która gości w naszym cyklu - niedawno przedstawiliśmy Wam sylwetkę pięknej Ukrainki, Anastasii Arteyevej. Dziś wyruszamy jeszcze bardziej na wschód - do stolicy Rosji, czyli Moskwy.

 

Tam właśnie mieszka bohaterka niniejszego artykułu. Sonya Temnikova to dziewczyna, która szczególnie upodobała sobie sportowe samochody - przeglądając jej profil na Instagramie (który jest obserwowany przez 131 użytkowników tego serwisu społecznościowego) możemy znaleźć sporo zdjęć, na których oprócz pięknej Rosjanki znajdują się właśnie szybkie samochody. Dziewczyna jednak nie ogranicza się jednak do pozowania przy autach - sama jest właścicielką czerwonego Forda Mustanga, o czym informuje ogromna naklejka z jej imieniem i nazwiskiem na tylnej szybie. Nie wiemy tylko, po co znajduje się tam także obrazek z pokemonem.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Sonya lubuje się również w tatuażach - florystyczne wzory pokrywają wiele części jej ciała. Wnioskując po zdjęciach z Instagrama, dziewczyna lubi także okazyjnie zaciągnąć się dymem z sziszy, poćwiczyć na siłowni oraz postrzelać z karabinu, ale to amerykańskie samochody (a szczególnie Ford Mustang) znajdują się u niej na pierwszym miejscu. Jak przystało na prawdziwą Słowiankę, panna Temnikova zamieściła także zdjęcia ubrana od stóp do głów w kolorowy dres Adidasa. Chociaż naszym zdaniem lepiej prezentuje się w innych strojach, które w lepszy sposób podkreślają największe atuty jej urody.

 

Zachęcamy oczywiście do obejrzenia galerii naszych pozostałych Dziewczyn z Instagrama - w ostatnim czasie przedstawiliśmy sylwetki między innymi Rocky Barnes oraz Yovanny Ventury.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska