Lucia Javorčeková: piękność ze Słowacji

2018-01-18
Lucia Javorčeková: piękność ze Słowacji

Dziewczyny, które zazwyczaj pojawiają się na naszej stronie, najczęściej pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, przez co piękności z geograficznie bliższych nam krajów są nieco pomijane. Postanowiliśmy naprawić to niedopatrzenie!

Zaczęliśmy wczoraj, od opublikowania galerii Lidiji Bacic – chorwackiej modelki i piosenkarki, która w swoim kraju może pochwalić się sporą popularnością. Dziś przedstawiamy wam kolejną słowiańską piękność – nazywa się Lucia Javorčeková i jest słowacką fotomodelką. Nie będziemy rozpisywać się na temat jej atutów – te są widoczne na pierwszy rzut oka.

 

 

Javorčeková, która sama się przedstawia jako modelka, djka i influencerka, jest niezwykle popularna w swojej ojczyźnie. Jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad milion użytkowników tego serwisu – i jak mieliście okazję przekonać się na własne oczy, warto zostać jednym z nich.

 

Zachęcamy rzecz jasna do obejrzenia galerii innych dziewczyn, które w ostatnim czasie pojawiły się na naszej stronie – należą do nich między innymi Daniella Midenge, Jekaterina Kostiunina i Avital Cohen.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska