Olivia Culpo: Miss Universe z sąsiedztwa

2018-01-22
Olivia Culpo: Miss Universe z sąsiedztwa

Ta dziewczyna w 2012 roku zdobyła koronę Miss Universe – i taka rekomendacja w zasadzie powinna wystarczyć, żebyście chcieli obejrzeć jej zdjęcia.

Rok 2012 należał do bohaterki niniejszego artykułu. 20-letnia wówczas Olivia stwierdziła, że po raz pierwszy w życiu spróbuje swoich sił w wyborach miss. Jako że przyszła na świat w miejscowości Cranston w stanie Rhode Island, to padło na konkurs stanowy. Panna Culpo owe zawody wygrała, więc kolejnym krokiem w karierze były wybory Miss USA. Również w tym przypadku Olivia nie miała sobie równych. A skoro została najpiękniejszą dziewczyną w Stanach Zjednoczonych, to czemu nie miałaby zwyciężyć również w Miss Universe?

 

 

Zdobycie korony Miss Universe stało się dla Olivii trampoliną dla dalszej kariery. Oprócz dość logicznego podjęcia pracy w charakterze modelki, próbuje swoich sił również w filmie – zagrała między innymi w Reprisal u boku Bruce’a Willisa. Obraz jednak raczej nie będzie przedmiotem dyskusji fanów kina – jest bowiem produkcją, która trafi bezpośrednio do serwisów VOD.

 

Olivia rządzi jednak na Instagramie – już ponad 2,3 milionów ludzi kliknęło w przycisk „Obserwuj” na jej profilu. W ogóle nas to nie dziwi – tytułu Miss Universe nie dostaje się bez powodu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska