Krystle Lina: oddycha pełną piersią

2018-01-24
Krystle Lina: oddycha pełną piersią

Podobno większość facetów lubi krągłości u kobiet. Jeśli rzeczywiście tak jest, to ta galeria z pewnością przypadnie wam do gustu!

Modelka, fotografka, aktorka, osobowość telewizyjna – bohaterka niniejszego artykułu jest kobietą wielu talentów. Pochodząca z Los Angeles 35-latka (uwierzylibyście?) doskonale odnajduje się po obu stronach aparatu fotograficznego – nie tylko sama świetnie wypada na zdjęciach, jak i fotografuje inne piękności (jedną z jej modelek była znana wam zapewne Vida Guerra).

 

 

Dzięki działalności na różnych polach Krystle zdecydowanie nie jest postacią anonimową, o czym dobitnie świadczą liczby, którymi może się pochwalić w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,1 miliona ludzi, a jeśli Krystle nadal będzie wrzucać takie zdjęcia jak dotychczas, to ta liczba z pewnością będzie coraz większa.

 

W naszym dziale Dziewczyny w ostatnim czasie pojawiły się galerie innych pięknych kobiet – wśród nich znalazły się między innymi Amanda Cooke, Alessandra Sironi i Mari Pashaeva.

 

fot. https://www.instagram.com/krystlelina/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska