Leanna Bartlett: mężczyźni wolą blondynki

2018-01-25
Leanna Bartlett: mężczyźni wolą blondynki

Ponad 2,4 miliona followersów na Instagramie. Jeśli dziewczyna ma tylu obserwatorów, to znaczy że warto się jej przyjrzeć.

Leanna Bartlett pochodzi z Ukrainy, co w zestawieniu z jej urodą nie jest niczym zaskakującym. Z ojczyzny wyjechała jednak w dość młodym wieku i przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej kariera. Pracę modelki rozpoczęła w 2010 roku i na przestrzeni lat pracowała między innymi podczas imprez motoryzacyjnych, których sponsorem była produkująca opony firma Toyo Tires. Współpracowała także z producentem napojów energetycznych, firmą Rock Star.

 

Dziewczyna jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym jak do tej pory zamieściła ponad 700 zdjęć. Leanna wie, że ma piękne ciało i na ogromnej większości fotek się nim chwali – przeprowadzenie selekcji i wybór odpowiednich zdjęć do naszej galerii było zajęciem równie trudnym, co przyjemnym. Nie przedłużając, zapraszamy do obejrzenia:

 

 

Patrząc na zdjęcia Leanny można by zgadywać, że dziewczyna ma około 20 lat. Nic bardziej mylnego, jak zwykł mówić pewien popularny YouTuber – pochodząca z Ukrainy modelka skończyła już bowiem 32 lata. Może się też pochwalić wymiarami, którym blisko do tych uważanych za idealne – przy 173 centymetrach wzrostu wynoszą one odpowiednio 86-61-91.

 

foto: https://www.instagram.com/leannabartlett/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska