Elsie Hewitt: nasza dobra znajoma

2018-01-26
Elsie Hewitt: nasza dobra znajoma

Postanowiliśmy sprawdzić, jak na Instagramie radzi sobie dziewczyna, którą pewnie wielu z was kojarzy – piękna Elsie została naszą Playmate czerwca 2017. To, co tam zobaczyliśmy, bardzo nas ucieszyło!

Jak się okazuje, Elsie jest aktywną użytkowniczką tego niezwykle popularnego serwisu społecznościowego. Na jej koncie znajdziemy ponad 900 zdjęć, które skłoniły ponad 430 tysięcy ludzi do kliknięcia przycisku „Obserwuj”. My wybraliśmy kilkanaście z nich, na których Elsie naszym zdaniem wygląda najlepiej.

 

 

Elsie jest świadoma, że ludzie mogą postrzegać ją po prostu jako kolejną gwiazdkę z Instagrama. Jej to jednak nie obchodzi – zawsze jest sobą, a to w jej przypadku znaczy przede wszystkim olbrzymią wrażliwość. Ciekawe jak jej się żyje jako modelce z taką cechą charakteru?

 

Jest piękna, ale wcale o to nie dba. Na co dzień właściwie w ogóle się nie maluje. Na tym zresztą nie koniec. Zapytana o fryzjera, mówi, że niedawno obcięła włosy po raz pierwszy od 6 lat. Faktycznie niedużo tych zabiegów pielęgnacyjnych jak na modelkę, prawda?

 

Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? W mężczyznach pociąga ją wiele rzeczy, ale raczej nie chodzi o wygląd (no może ewentualnie o ładne zęby...). Uwielbia akty, ale – jak podkreśla – nie za robienie z ich bohaterek obiektów seksualnych, ale za piękno, które często mają w sobie fotografie nagiego ciała.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska