Dziewczyny z Instagrama: Alysha Nett

Dziewczyny z Instagrama: Alysha Nett

Naturalna uroda i ciało pokryte tuszem. Alysha Nett uwielbia tatuaże. Z fotografami, jak wiadomo, jest w tej kwestii różnie, a jednak mieszkająca w Nowym Jorku modelka wielu z nich potrafi do siebie przekonać. Cóż, trzeba przyznać, że ma ona w garści szereg mocnych argumentów!

Nie ma co ukrywać – to właśnie niemała ilość tuszu pod skórą jest główną cechą charakterystyczną Alyshy Nett. Modelka przyznaje, że swój pierwszy tatuaż zrobiła sobie kiedy miała 17 lat. Od tamtej pory zrobiła sporo, by swoje marzenia wcielić w życie. W konsekwencji Alysha ma dziś na ciele kilkanaście tatuaży, i to niemałych (przy okazji: o nieco innych tatuażach piszemy tutaj).

 

 

Oczywiście nie oglądalibyście jej zdjęć na PLAYBOY.PL, gdyby w konsekwencji modelka wyglądała jak Dennis Rodman. Alysha obdarzona jest urodą wdzięczną i subtelną, tatuaże zaś dodają jej tylko dodatkowego smaku. Inna sprawa, że w obiektywie doświadczonego fotografa wiele można na przemian ukrywać i ujawniać. Część zdjęć, które wybraliśmy do naszej galerii wykorzystuje wzory na ciele modelki. Raz są one umiejętnie ukrywane, innym razem zaś eksponowane w bardzo atrakcyjny sposób (na przykład tatuaż na nodze wychylający się nieśmiało spod bardzo „grzecznej” sukienki).

 

 

Alysha urodziła się w kwietniu 1988 roku w niewielkim mieście Wichita w stanie Kansas. Karierę modelki rozpoczęła – jak sama przyznaje – wraz z pojawieniem się portalu internetowego MySpace. Podobnie jak inne dziewczyny, Alysha zaczęła udostępniać na nim swoje zdjęcia. Różnica polegała na tym, że wzbudzały one o wiele większe zainteresowanie niż przeciętnie, a dziewczyna postanowiła podążać w tę stronę. I udało się, zrobiła karierę!

 

Dla modelki z MySpace'a konto na Instagramie jest w dzisiejszych czasach bardziej niż naturalne. Alysha zebrała więc na swoim profilu aż 517 tysięcy obserwujących. Ich liczba zresztą stale rośnie. Przekonajcie się na własne oczy, że Alysha zawdzięcza to nie tylko tatuażom!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska