Dziewczyna z okładki niemieckiego PLAYBOYA ze złotym medalem olimpijskim!

Dziewczyna z okładki niemieckiego PLAYBOYA ze złotym medalem olimpijskim!

Julia Lier, jedna z pięciu bohaterek wrześniowej, „olimpijskiej” okładki niemieckiego PLAYBOYA, zdobyła wczoraj złoty medal olimpijski! Julii gratulujemy medalu, a naszym kolegom zza zachodniej granicy – niezawodnego wyczucia!

Wczoraj cieszyliśmy się z brązowego medalu naszej kajakarskiej czwórki kobiet w składzie: Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska. Kolejne medale dla Polski muszą cieszyć tym bardziej, że jak na razie od polskiego rekordu medalowego jesteśmy w Rio dość daleko. My w PLAYBOYU mieliśmy jednak w tym samym finale jeszcze jeden powód do radości. Otóż Julia Lier, jedna z pięciu bohaterek ostatniej okładki niemieckiego PLAYBOYA była w składzie niemieckich zwyciężczyń (razem z nią Ana-Katrin Thiele, Carina Baer i Lisa Schmidla, których niestety na okładce zabrakło). Wiecie, nawet jeśli nie wygrywa Polska, dobrze, że wygrywa PLAYBOY! Bardzo cieszymy się z sukcesu: zarówno Julii, jak i kolegów z niemieckiej redakcji.

 

 

Na „olimpijskiej” okładce niemieckiego PLAYBOYA pojawiło się pięć sportsmenek. Oprócz Julii: pływaczka Isabelle Härle, tyczkarka Katharina Bauer, tenisistka stołowa Petrissa Solja oraz jeżdżąca na BMX-ie Nadja Pries. Im również szczerze życzymy sukcesów! Ciekawe ile spośród nich zakończy start w Rio z sukcesami.

 

 

 

Przy okazji: Niemcy wybrali na okładkę piątkę swoich seksownych sportsmenek. My w PLAYBOY.PL nie mamy wprawdzie do dyspozycji fizycznej okładki, ale również dokonaliśmy pewnej selekcji związanej z seksownymi dziewczynami, które możecie oglądać w Rio. Zapraszamy do zapoznania się z naszym subiektywnym rankingiem najpiękniejszych kobiet tych igrzysk. Mamy tę przewagę, że nie ograniczaliśmy się do jednej narodowości! Do obejrzenia najseksowniejszych polskich olimpijek zaprasza natomiast redakcja CKM.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska