Claudia Tihan: egzotyczna gwiazdka Instagrama

2018-02-06
Claudia Tihan: egzotyczna gwiazdka Instagrama

Jej wygląd mógłby sugerować, że pochodzi z któregoś z krajów położonych w Ameryce Środkowej lub Południowej. Jednak nic bardziej mylnego – ochoczo pozująca w bikini Claudia jest bowiem francuską Kanadyjką.

Pomimo młodego wieku (dziewczyna niebawem skończy dwudziesty pierwszy rok życia), Claudia zdążyła do siebie przekonać całkiem pokaźne grono ludzi. Pomimo faktu, że na jej Instagramowym profilu znajduje się obecnie jedynie siedemdziesiąt zdjęć (chociaż nie mamy pewności, czy kiedyś nie było ich więcej), to liczba obserwatorów musi robić wrażenie – jest ich bowiem ponad 1,2 miliona! Zobaczcie, w jaki sposób Claudia przyciąga do siebie nowych wielbicieli:

 

 

Na Instagramie się jednak nie kończy, ponieważ panna Tihan postanowiła zdobyć uznanie również na YouTube. Trzeba przyznać, że i na tym polu odniosła już pewien sukces – chociaż jak dotąd pochwaliła się zaledwie jednym nagraniem, to kanał pięknej Kanadyjki obserwuje już ponad 35 tysięcy użytkowników tego serwisu. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bohaterki niniejszego artykułu, najlepiej posłuchajcie samej zainteresowanej:

 

 

foto: https://www.instagram.com/claudiatihan/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska