Dziewczyny z Instagrama: Natalie Roser

2016-08-12
Dziewczyny z Instagrama: Natalie Roser

Sierpień podobno najcieplejszy miesiąc w polskim zestawieniu. Wieczory jednak jakieś chłodniejsze, w telewizji każą dzieciom szykować się już do szkoły. Nic tylko czekać aż znicze pojawią się na sklepowych pólkach. My mówimy temu trendowi zdecydowane nie, a symbolem naszej niezłomnej walk niechaj zostanie prezentowana oto niewiasta.

Natalie Roser to już wiecie, za chwilę poznacie ją odrobinę dokładniej. Choć po zobaczeniu naszej galerii, zapewne większość z Was najchętniej zrobiła by to osobiście.

 

Wiele osób zastanawia się dlaczego na przeważającej części zdjęć jest taka rozpromieniona? Powodów ku temu może być co najmniej kilka. Jednym z nich na pewno jest miejsce urodzenia naszej miss. Słoneczna Australia, tam zdecydowanie łatwiej być obrońcą lata, niż w Polsce.

 

W przeważającej części, nie małego przecież kraju, nasza ukochana gwiazda, w tym wypadku mówimy raczej o Słońcu nie o modelce, nie jest tam niczym przesłonięta. Czasem przytrafi się jakaś chmurka, która zasłoni boską krągłość… no cóż bikini też czasem trzeba założyć aby nie zmarznąć.

 

25-latka na co dzień obdarza swoim uśmiechem mieszkańców Sydney, ale z racji wykonywanego zawodu można ją podziwiać na plażach praktycznie całego świata. Jednak Natalie nie ogranicza się jedynie do tego aby dobrze wyglądać. Od niedawna blond piękność pracuje nad własną kolekcją odzieży, która sygnowana jej imieniem na dniach ma trafić do sklepów.


Dodatkowo w wolnym czasie panna Roser sama robi zdjęcia, w dużej mierze dzikiej naturze której jest wielką orędowniczką. Choć raz wypada nam pozazdrościć zwierzętom, na co dzień ich los bywa niełatwy, jednak kto by nie chciał aby tak śliczna pani wzięła go pod swoje troskliwe skrzydła.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska